0
Utorak 31.01.2012.
15:58

Partizan sa 3:0 pobedio Makabi iz Haife

Fudbaleri Partizana, koji se nalaze u Izraelu na prvom delu priprema za nastavak sezone, odigrali su danas drugu pripremnu utakmicu u kojoj su pobedili sa 3:0 šampiona Izraela Makabi iz Haife.

Drugi gol Pašeka na pripremama u Izraelu

Izraelski stručnjak na klupi crno-belih Avram Grant je isprobao 24 igrača, a oni su mu uzvratili sa tri postignuta gola i nisu primili niti jedan.

Partizan:
Ilić Radiša (Petrović od 46′), Miljković (Aksentijević od 46′), Rnić (Anderson od 46′), Ostojić (Ivanov od 46′), Lazevski (Volkov od 46′), Marković Saša (Brašanac od 58′), Smiljanić (Jojić od 58′), Babović (Babić od 46′), Ilić Saša (Manga od 46′), Marković Lazar (Diarra od 46′), Eduardo (Tomić od 46′, Ninković od 73′)).

Partizan je već u 20. minutu preko Pašeka došao do prednosti, a samo minut kasnije je Miljković duplirao prednost na 2:0 i tim se rezultatom otišlo na odmor.

U nastvku su domaćini imali par dobrih šansi, ali je Ivanov u 87. minutu nakon kornera postavio konačan rezultat meča - 3:0.

Partizan je na prvom kontrolnom meču zabeležio pobedu nad SKA Energijom 4:2.