0
Subota 28.01.2012.
23:43

Real pobedio Saragosu, Barsi samo bod

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu Saragosu sa 3:1, dok je Barselona odigrala bez golova na "Nou Kampu" protiv Viljareala u 20. kolu španske Primere.

Golom odgovorio na špekulacije da napušta Real Madrid - Rikardo Kaka

Gosti iz Saragose poveli su golom Anhela Lafite u 11, a potom je Rikardo Kaka

izjednačio u 32. minutu. Prednost Madriđanima doneo je Kristijano Ronaldo u 49, a konačnih 3:1 postavio je Mesut Ezil u 56. minutu.

Real sada ima 52 boda, sedam više od drugoplasirane Barselone, koja je večeras kao domaćin odigrala protiv Viljareala nerešeno bez golova.

Atletik iz Bilbaa pobedio je danas u gostima Rajo Valjekano sa 3:2, a sva tri gola za goste postigao je reprezentativac Španije Fernando Ljorente. On je bio strelac u 16, 23. i 68. minutu. Golove za Rajo postigli su Migel Kuesta u 11. i Alehandro Aribas u 27. minutu.

U drugom meču danas Espanjol je na svom terenu pobedio Maljorku sa 1:0 golom Vladimira Vajsa u 19. minutu. Majorka je celo drugo poluvreme igrala sa igračem manje, pošto je golman Dudu Auate dobio crveni karton u prvom minutu nastavka.

Espanjol - Majorka 1:0 (1:0)