0
Nedelja 11.12.2011.
19:27

Bajern bolji od Štutgarta, Dortmundu bod

Fudbaleri Bajerna pobedili su Štutgart u gostima rezultatom 2:1 (1:1), u poslednjoj utakmici 15. kola nemačke Bundeslige.

Mario Gomez

Oba gola za minhenskog giganta postigao je ove sezone fenomenalni Mario Gomeš, u 13. i 57. minutu.

Iako je Kristijan Gentner već u sedmom minutu doveo domaćina u vođstvo, crveni karton koji je zaradio njegov imenjak Molinaro umnogome je pokvario planove "švaba" da mogu da pokore mašineriju iz Minhena.

U drugom meču dana Borusija i Kajzerslautern igrali su nerešeno 1:1, tako da je aktuelni šampion iz Borusije novim kiksom prepustio lidersku poziciju Bajernu.

orusija je povela golom Kagave u 27. minutu i delovalo je da će tim Jirgena Klopa osvojiti nova tri boda, ali su gosti pola sata pre kraja utakmice goloma Sahana uspeli da izjednače.

Bavarci sada imaju 34 boda, tri više od Dortmunda i Šalkea.