Nedelja 18. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Subota 03.12.2011.
13:12
Beta A

Prosinečki: Moramo protiv Rada bar malo da se iskupimo

Fudbaleri Crvene zvezde žele da se posle poraza u derbiju "bar malo" iskupe sutra protiv Rada, a trener Robert Prosinečki rekao je da ekipa mora da pobedi.

"Idemo na Vračar posle poraza u derbiju i nadamo se da ćemo se protiv Rada bar malo iskupiti za prošlo kolo. Zaostajemo mnogo na tabeli, ali verujem da će se moji igrači psihički podići, jer ima mnogo do kraja prvenstva", rekao je Prosinečki.

Robi je kazao da veruje da može da se stigne prednost Partizana na tabeli od sedam bodova, i da o treba činiti pobedama.

"Pobedama se može mnogo toga popraviti, pa i stići prednost protivnika. Rad je dobar tim, ali dugo nije pobedio, tako da će sigurno sutra protiv nas želeti da prekinu seriju", kazao je hrvatski stručnjak.

Posle izgubljenog meča od Partizana na domaćem terenu u klubu je zavladala loša atmosfera, a sportski direktor Ivan Adžić podneo je ostavku.

"Atmosfera nije sjajna, ali mi moramo da pobedimo. Svaka utakmica nosi pritisak, naročito u ovakvom klubu, ali igrači moraju da se nose sa tim. Verujem da su dovoljno kvalitetni i da je do kraja sve moguće. Kada slučajno ne bi verovali u to, ne bi ni igrali ovde", rekao je Prosinečki.

Utakmica Rad - Zvezda igra se sutra od 13.00 na stadionu Obilića na Vračaru.

POVEZANE VESTI

Subota 03.12.2011. 15:06
ahahahahahaha.... jeste, da... da ne primite bar 3 komada.... od Rada...
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2026 © - vesti online