Subota 14. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 14.07.2011.
13:42
Beta A

Lane zbog supruge želi u Anderleht

Srpski napadač Milan Jovanović, koji je dobio dozvolu Liverpula da napusti klub, rekao je da se raduje mogućem prelasku u Anderleht i povratku u belgijski fudbal.

Prošle sezone Jovanović u Liverpulu nije izborio status prvotimca, a ukupno je za engleski klub odigrao 18 utakmica.


Belgijski mediji objavili su da je Jovanović na korak od prelaska u Anderleht iz Brisela, što je i sam igrač, posredno, potvrdio.

"Moja supruga obožava Brisel i nagovara me da se vratimo u Belgiju iz koje imam samo jednu ponudu, Anderlehtovu. Drago mi je što su belgijski mediji dali ogroman prostor mogućnosti da se vratim u tu zemlju. To me je nateralo na razmišljanje, jer je Belgija moja druga domovina", rekao je Jovanović belgijskim medijima.

Srpski fudbaler je od 2006. do 2010. godine igrao za Standard iz Liježa, sa kojim je osvojio dve titule prvaka Belgije.

Ipak, da sve još nije gotovo svedoči i informacija za se, pored Anderlehta, za Jovanovića interesuje i šampion Francuske, ekipa Lila.

"Lil bi, kao i Anderleht, bio dobar izbor za mene. Radi se o prvaku Francuske, koji će ove sezone igrati u Ligi šampiona. Spreman sam da saslušam sve ponude", zaključio je Jovanović.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2026 © - vesti online