Utorak 31. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 03.07.2011.
12:43
Vestionline A

Labrin ipak dolazi u Partizan

Fudbaler Palerma i reprezentativac Čilea Karlos Labrin sve bliži je dolasku u Partizan, tvrdi "Sportski žurnal".

Karlos Labrin

Sportski direktor "crno-belih" Mladen Krstajić potvrdio je da srpski šampion ne odustaje od Labrina, ali je njegov dolazak u Humsku bio na ledu. Ipak, dva kluba su obnovila pregovore o jednogodišnjoj pozajmici, pa bi talentovani štoper već u ponedeljak mogao da bude promovisan u Beogradu.

Labrin nije sa reprezentacijom Čilea na Kopa Americi, već je u Italiji, što znači da bi vrlo brzo doputovao u Srbiju u slučaju konačnog dogovora.

Partizan ima i rezervnu varijantu za štopera ukoliko ovi pregovori propadnu, ali se o imenu još ne izjašnjavaju u klubu.

Čim novi štoper dođe u Beograd, Stefan Savić će dobiti zeleno svetlo za odlazak u Mančester siti. Krstajić, inače, insistira da Savić ode tek posle dvomeča sa Škendijom.

Vraća se i Lola Smiljanić?!

 

Mada se po isteku jednogodišnje pozajmice vratio u Španiju, zatim bio na spisku želja Saragose, ali se klubovi nisu dogovorili, Milan Smiljanić se još nalazi u planovima ‘crno-belih’, zainteresovanih da otkupe ugovor od Katalonaca, koji na njega ne računaju.

 

Na putu od Barselone do Beograda najveća prepreka su – finansije. Kako u poslednjoj godini ugovora ne postoji opcija pozajmice, Smiljanić može samo uz obeštećenje da napusti sadašnji klub, ali prethodno planira da namiri dug u visini od oko 800.000 evra i logično je što Lola ne želi da se odrekne zarađenog novca.

 

Do pre mesec dana činilo se da Partizan nema dovoljno sredstava za otkup Smiljanićevog ugovora, međutim, novac više nije nepremostiva prepreka, s obzirom na prodaju Ljubomira Fejse i Raće Petrovića.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
  • 2026 © - vesti online