Subota 27. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Četvrtak 30.06.2011.
10:13
Vestionline, Press A

Zvezda dovodi Šćepovića!

Mladi reprezentativac Srbije Stefan Šćepović narednih godinu dana nosiće dres Crvene zvezde i to kao pozajmljeni fudbaler jednog od najtrofejnijih belgijskih timova, Klub Briža. Ovu vest na zvaničnom sajtu potvrdili su i čelnici Briža uz konstataciju "da će mladi centarfor karijeru nastaviti u Beogradu, te da će Crvena zvezda biti sledeća stanica u njegovoj karijeri".

Stefan Šćepović

Na "Marakani" nisu želeli da potvrde informaciju da su rešili problem u špicu, pogotovo što vest o dolasku Stefana Šćepovića ima dodatnu dimenziju. Naime, njegov otac Slađan bio je dugogodišnji centarfor Partizana, a mlađi brat Marko je aktuelni prvotimac "parnog valjka".

"Postoji velika verovatnoća da stariji Šćepović karijeru nastavi na "Marakani". Rukovodstvo Crvene zvezde privodi taj posao kraju, i ne želi da i dalje otvara karte iz razumljivih razloga", ističe izvor Pressa blizak dešavanjima na "Marakani".

Stefan Šćepović je profesionalnu karijeru počeo u OFK Beogradu, a posle kratke epizode u Sampdoriji prošle godine prodat je Klub Brižu. Zbog jake konkurenciju u jednom od najboljih timova Belgije, Šćepović je prethodnih šest meseci proveo na pozajmici u Kortrajku. On je i pored promenljivih igara u inostranstvu imao veliko poverenje selektora mlade reprezentacije Srbije Aleksandra Jankovića, tako da je u četiri meča u dresu "orlića" postigao tri gola. Posebno se pamti njegova sjajna rola u duelu sa Ukrajinom.

Iako je vest o dolasku starijeg Šćepovića u Crvenu zvezdu izazvala nevericu, transfer Miloša Dimitrijevića pokazao je da je moguće da sinovi Partizanovih bivših igrača karijeru grade na suprotnoj strani Topčiderskog brda. Pogotovo što će Šćepović, baš kao i Dimitrijević, imati šansu da se u potpunosti afirmiše na "Marakani" i na velika vrata se vrati u Belgiju.

On će u crveno-belom taboru imati jaku konkurenciju u Brazilcu Brunu Mezengi, dok je dolazak Šćepovića potvrda da će najbolji strelac Crvene zvezde u prošloj sezoni Andrija Kaluđerović promeniti sredinu. Za njegove usluge interesuju se klubovi iz Turske i Francuske, mada je pre nekoliko dana rekao da bi jako voleo da i dalje nosi Zvezdin dres. 

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2025 © - vesti online