Utorak 23. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 20.06.2011.
15:15
Vestionline A

Sančez u Barseloni za 54 miliona dolara

Italijanski fudbalski prvoligaš Udineze prihvatio je ponudu Barselone za svog dosadašnjeg napadača Čileanca Aleksisa Sančeza, a transfer iznosi 54 miliona dolara, objavili su danas čileanski mediji.

Aleksis Sančez

Jedan od najtalentovanijih svetskih fudbalera, za kojeg su bili zainteresovani brojni veliki klubovi, trenutno je u Čileu na pripremama nacionalne reprezentacije za učešće na Kupu Amerike, a narednih dana će otputovati u Barselonu i potpisati ugovor sa španskim i evropskim šampionom, tvrdi dnevnik "La Tersera".

"Udineze je pristao da proda Sančeza Barseloni za 54 miliona dolara i on će potpisati četvorogodišnji ugovor", preneo je list izjavu fudbalerovog menadžera Fernanda Feličevića.

Sančez je minule sezone postigao 12 golova za Udineze i u velikoj meri je doprineo da taj klub osvoji četvrto mesto u italijanskoj Seriji A, pa će igrati u kvalifikacijama za Ligu šampiona. 

Sančez je navodno bliskim prijateljima poručio da želi da pređe u Barselonu, a za njega su zainteresovani i Mančester siti, Mančester junajted, Inter i Juventus.

Cenkanje u toku...

 

Predsednik Udinezea Đampaolo Poco je rekao da Barselona nije ponudila ono što je tražio italijanski klub.

 

“Sančez je i dalje naš igrač. Žao mi je zbog produžetka sage. Želeli smo da ga zadržimo još godinu dana da nam pomogne u kvalifikacijama za Ligu šampiona”, rekao je Poco i dodao da nijedan od klubova još nije poslao željenu ponudu od 54 miliona. 

 

"Udineze nije veliki evropski klub i kada veliki klubovi žele našeg igrača, ne možete se suprotstaviti. Ali prava ponuda još nije stigla. Barselonina još nije dostigla traženu visinu i svi to znaju i Barselona i ostali klubovi. Još je daleko od dogovora između nas i Barselone", zaključio je Poco.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2025 © - vesti online