1
Subota 30.04.2011.
23:07

Poražen Real i Barselona

Na subotnjim mečevima 34. kola španske Primere neprijatno iznenađenje priredili su obe vodeće ekipe, pošto je Real izgubio kao domaćin protiv Saragose 2:3, dok je Barselona takođe izgubila na gostovanju Sosijedadu rezultatom 2:1.

Karim Benzema strelac u novom poraz Reala na 'Santjago Bernabeu'

Fudbaleri Saragose pobedili su u Madridu ekipu Reala rezultatom 3:2 u meču 34. kola španske Primere.

Golove za goste postigli su Lafita u 41. i 77. minutu, kao i Fernandez sa penala u 55. Kod domaćih, u listu strelaca upisali su se Ramos u 62. i Benzema u 85.

Real je meč završio sa igračem manje, pošto je u 87. minutu isključen Karvaljo. Srpski reprezentativac Ivan Obradović igrao je prvih 45 minuta za Saragosu, ali je zamenjen u poluvremenu.

Sosijedad je na svom terenu pobedio Barselonu 2:1. Gosti su poveli golom Alkantara u 29. minutu, a domaći su do trijumfa stigli golovima Ifrana u 71. i Prijeta u 82. minutu sa penala.

Prvo mesto na tabeli drži Barselona sa 88 bodova, dok je Real drugi s 80.