0
Subota 02.04.2011.
19:57

Partizan savladao Borac 2:0

Fudbaleri Partizana pobedili su čačanski Borac rezultatom 2:0 i tako zadržali tri boda prednosti u odnosu na najvećeg rivala Crvenu zvezdu.

Sale Ilić

Vodeći gol u Humskoj postigao je Saša Ilić u 22. minutu, dok je konačan rezultat postavio Aleksandar Lazevski u 81. minutu.

Trener Aleksandar Stanojević iskoristio je ovaj meč da odmori nekoliko fudbalera, pa je tako recimo Ivan Stevanović posle duže vremena bio u startnoj postavi na desnom beku.

Umesto golmana Vladimira Stojkovića šansu od prvog minuta dobio je Radiša Ilić, na poziciji desnog beka Aleksandra Miljkovića zamenio je Ivan Stevanović, a u napadu nije bilo Prinsa Tejga već je igrao mladi Marko Šćepović. On je u 58. minutu, ipak, prepustio mesto reprezentativcu Gane.

Partizan posle 20. kola Jelen Superlige ima 53 boda, Crvena zvezda je sakupila 50, a Vojvodina na trećem mestu 47.

Zvezda i Partizan u sredu na Marakani od 17 sati igraju revanš polufinala Kupa Srbije, a crno-beli brane prednost od 2:0.