0
Nedelja 06.03.2011.
17:16 >> 22:51h

Inter preokretom do pobede

Fudbaleri Intera pobedili su ekipu Đenove rezultatom 5:2 u meču 28. kola Serije A.

Golove za Inter postigli su Pacini u 49, Eto u 51. i 57, Pandev u 71. i Nagamoto u 84. minutu. Strelci za Đenovu bili su Palasio u 40. i Boseli u 90.

Ćezena je nadigrala Sampdoriju 3:2. Golove za goste dali su Parolo u 43. i Đakerini u 47. i 48. minutu. Kod domaćih, u listu strelaca upisali su se Volta u 84. i Makarone u 90. minutu sa penala.

Fiorentina je savladala Kataniju 3:0. Pogotke za ekipu Siniše Mihajlovića dali su Mutu u 22. i 26. i Đilardino u 61.

"Isti ovaj tim prošle nedelje u Bariju nije uspeo da sačuva prednost. Znao sam da će uspeti da uzvrate, računao sam na njihov karakter", rekao je srpski trener nakon ubedljive pobede i dodao:

"Katanija je moj bivši tim, odlična ekipa koja kažnjava svaku grešku. Iz malo šansi uspevaju da pobede, ali im mi danas to nismo dozvolili", dodao je Mihajlović.

lacio je sa dva gola Đuzepea Skulija pobedio Palermo 2:0, Roma je u petak pobedila Leće 2:1, dok je Milan u subotu nadigrao Juventus 1:0.

Prvo mesto na tabeli drži Milan sa 61 bodom, dok je Inter drugi s 56.