0
Subota 12.02.2011.
22:42

Kavani srušio Romu, Milan ubedljiv

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras u Rimu ekipu Rome rezultatom 2:0 u meču 25. kola Serije A. Oba gola za Napoli postigao je Edison Kavani u 50. i 83. minutu.

Sa dva komada utišao 'Olimpik'

Mnogi su požurili da proglase šampionsku trku za bitku milanskih klubova, ali Napoli je večeras trijumfom na "Olimpiku" pokazao svoje prave namere. U prvom poluvremenu visok ritam, ali bez pravih prilika. A onda na startu drugog poluvremena, sudija svira penal nad Hamšikom, a Kavani je siguran sa bele tačke.

To je šokirali Rimljane, sve karte su bacili na napad, a onda je ponovo Kavani, posle centaršuta Kanavara, postavio konačnih 2:0 za Napolitance.

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Parme rezultatom 4:0 u prvom meču 25. kola italijanske Serije A. Golove za "roso-nere" postigli su Sedorf u osmom, Kasano u 17. i Robinjo u 62. i 65. minutu.

Prvo mesto na tabeli drži Milan sa 52 boda, dok je Napoli drugi sa 49.