0
Nedelja 06.02.2011.
22:05

Real "odvalio" imenjaka iz Sosijedada

Fudbaleri Reala pobedili su večeras u Madridu ekipu Sosijedada rezultatom 4:1 u meču 22. kola španske Primere.

Zabio dva komada - Kristijano Ronaldo

Golove za "kraljevski klub" postigli su Kaka u osmom, Ronaldo u 21. i 42. i Adebajor u 89. minutu. Gosti su do jedinog pogotka stigli autogolom fudbalera domaćih Arbeloe u 72. minutu.

Sevilja i Malaga igrali su ranije danas bez golova, dok su fudbaleri Valensije pobedili na svojoj Mestalji ekipu Erkulesa rezultatom 2:0. Golove za "šišmiše" postigli su Aduriz u 43. i Tino Kosta u 52. minutu.

Juče je odigrano sedam mečeva 22. kola Primere, a pored pobede Barselone u derbiju sa Atletiko Madridom 3:0, vredi istaći da je Viljareal na svom "Madrigalu" izgubio od Levanta 0:1, ali je uprkos tome ostao treći na tabeli.

Prvo mesto na tabeli drži Barselona sa 61 bodom, dok je Real drugi s 54.