0
Nedelja 23.01.2011.
22:53

Karim Benzema spasao Madriđane

U 20. kolu španske Primere minimalnu pobedu ostvarila je ekipa Reala protiv Majorke, čime je ostala u trci za titulom, a na trećoj poziciji je Viljareal koji je sa dva gola Rosija savladao Sosijedad 2:1. Dejan Lekić je bio strelac u porazu Osasune u Almeriji 3:2, a igrao je i Ivan Obradović u pobedi Saragose nad La Korunjom 1:0.

Strelac jedinog gola protiv Majorke - Karim Benzema

Fudbaleri Reala pobedili su večeras u Madridu ekipu Majorke rezultatom 1:0 u meču 20. kola španske Primere. Jedini gol na utakmici postigao je Karim Benzema u 61. minutu.

Prvo mesto na tabeli drži Barselona sa 55 bodova, dok je Real drugi sa 51. Treća je ekipa Viljareala koja je večeras na svom terenu pobedila ekipu Sosijedada rezultatom 2:1. Oba gola za Viljareal postigao je Đuzepe Rosi u 41. i 47. minutu, a jedini strelac za goste bio je Aranburu za vodeći pogodak u 30. minutu.

Fudbaleri Almerije pobedili su danas na svom terenu ekipu Osasunu rezultatom 3:2. Golove za Almeriju postigli su Garsija u osmom i Uloa u 10. i 54. minutu. Strelci za goste bili su Aranda u 23. i srpski internacionalac Dejan Lekić u 90. minutu.

Espanjol je u gostima bio bolji od Hetafea 3:1. Golove za klub iz Barselone postigli su Luis Garsija u 52, Kaljehon u 59. i Serđo Garsija u 63. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Miku u 13. minutu.

Hihon je na svom terenu pobedio Atletiko 1:0, a jedini gol na meču postigao je Baral u 51. minutu. Saragosa je na svom terenu bila bolja od Deportiva 1:0 golom Butahara u 38. minutu. Za domaći tim igrao je srpski reprezentativac Ivan Obradović.

Sinoć je odigrano tri meča 20. kola Primere, a pobedu je ostvario lider šampionata Barselona protiv Rasinga 3:0, Sevilja je nadigrala Levante 4:1, a Valensija je sa dva igrača više, uspela da trijumfuje protiv ekipe Malage sa 4:3.