0
Sreda 05.01.2011.
23:33

Novi porazi Liverpula i Čelsija

U večerašnjim mečevima 22. kola Premijer lige Blekburn je pobedio Liverpul sa 3:1 posle čega će strateg 'crvenih' verovatno dobiti otkaz, dok je još jedan poraz doživeo i Čelsi i to na gostovanju Vulvsima sa 1:0. Mančester Siti i Arsenal odigrali su bez golova, a Everton je nadigrao Totenhem rezultatom 2:1.

Sa dva gola verovatno uručio otkaz Roju Hodžsonu - Benjani Mvaruvari

Fudbaleri Blekburna pobedili su na svom terenu ekipu Liverpula rezultatom 3:1 u meču 22. kola engleske Premijer lige.

Golove za Blekburn postigli su Olson u 32. i Mvaruvari u 38. i 57. minutu. Jedini strelac za goste bio je Džerard u 81. minutu, a isti igrač pet minuta kasnije nije realizovao penal.

Vulverhempton je na svom terenu savladao Čelsi 1:0, a domaći su do trijumfa stigli autogolom fudbalera gostiju Bosingve u petom minutu.

Arsenal i Mančester siti igrali su bez golova, a oba tima su meč završila sa po 10 igrača, jer su u 90. minutu isključeni Sanja i Zabaleta.

Everton je na svom terenu bio bolji od Totenhema 2:1 golovima Sahe u trećem i Kolemana u 76. minutu. Jedini strelac za goste bio je Van der Vart u 11.

Njukasl je ubedljivo savladao ekipu Vest Hema sa 5:0. Tri gola za "svrake" postigao je Best u 18, 39. i 60. minutu, a po jednom u listu strelaca upisali su se Nolan u 45. i Lovenkranc u 63.

Bolton i Vigan igrali su 1:1. Domaći su poveli u 54. minutu golom Morena, dok je izjednačio Stam u 80. Sanderlend je u gostima pobedio Aston Vilu 1:0 golom Bardslija u 80. minutu.

Mančester junajted je sinoć pobedio Stouk 2:1, dok je Fulam nadigrao Vest Bromvič 3:0, a Birmingem je u gostima bio bolji od Blekpula 2:1.

Prvo mesto na tabeli drži Mančester junajted sa 44 boda iz 20 utakmica, dok je Mančester siti drugi sa 42 poena iz 22 meča.