0
Subota 04.12.2010.
18:31

Arsenal preuzeo prvo mesto

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras na svom terenu ekipu Fulama rezultatom 2:1 u meču 16. kola Premijer lige.

Golove za "tobdžije" postigao je Samir Nasri u 14. i 76. minutu, a jedini strelac za goste bio je Kamara u 30. minutu.

Čelsi nije uspeo da dođe do pobede, pošto je na svom terenu igrao sa Evertonom 1:1. Domaći su poveli u 42. minutu golom Drogbe sa penala, a izjednačio je Benford u 86. minutu.

Mančester siti je na svom terenu savladao Bolton 1:0, a jedini gol na meču postigao je Tevez u četvrtom minutu.

Birmingem i Totenhem igrali su 1:1, dok je Blekburn savladao Vulverhempton 3:0. Vigan i Stouk su igrali bez pobednika 2:2, dok je meč između Blekpula i Mančester junajteda odložen zboig zaleđenog terena.

Sutra će igrati Vest Bromvič i Njukasl, odnosno Sanderlend i Vest Hem, dok će se u ponedeljak sastati Liverpul i Aston Vila.

Prvo mesto na tabeli drži Arsenal sa 32 boda, dok je Mančester junajted drugi sa 31. Čelsi je do sada osvojio 30 bodova.