Subota 27. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Subota 09.10.2010.
08:00
Vesti A

Moja odeća, to sam ja

Moda je skup boja, modela, materijala i kombinovanje starog sa novim, ali nekima to odlično ide za rukom, a druge dame, i pored najtrendi krpica, izgledaju kao Pepeljuge.

Konsultujte se sa nekim u vezi vaše odeće

Stilisti smatraju, a i iskustvo nas tome uči, da fazon u stilu, odnosno, u isticanju prednosti i sakrivanju nedostataka. Zato je od praćenja modnih trendova, mnogo važnije da imate izgrađen svoj, prepoznatljiv stil.

Evo nekoliko saveta, kako bi ste se otrgli svakodnevnoj modnoj rutini. Prijatelji ne služe samo da biste tračarili. Oni mogu da budu i savršen izvor novih ideja, posebno mogu da vam pomognu oko stila.

Dve glave razmišljaju bolje od jedne, a u ovom slučaju, što više to bolje. Što više prijatelja, to više ideja.


Razgovarajte sa onima, koji se razumeju u modu koliko i u stvaranje sopstvenog stila. Pitajte za savet, da biste saznali šta treba da promenite, a šta da istaknete na sebi. Čitajte modne časopise i portale i u njima pronađite inspiraciju.

Informišite se šta je novo u modnim tokovima. Zvezde su uvek u trendu, pa pogledajte šta one nose. Nemojte da ih kopirate, već se samo inspirišite i uklopite prema sopstvenom ukusu i građi tela. Eksperimentišite i isprobajte nove stilove, ali u svojoj sobi, a kad pronađete ono u čemu se osećate najlepše i najzavodljivije, onda takav stil negujte zauvek i budite svoji.

Zaboravite na trendove i uniformisanje, jer nećete, valjda, da budete samo još jedna u nizu "modno kloniranih" žena, već jedna, jedina!

Lepa u svim prilikama


Trudite se da uvek budete u najlepšem izdanju, u svakoj prilici i svakom okruženju i postaćete sigurniji, zadovoljniji i svi će se grabiti da budu sa vama u društvu.

POVEZANE VESTI

Utorak 28.06.2011. 20:33
dopada mi se.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
  • 2025 © - vesti online