Utorak 11. 3. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 14.11.2012.
08:00
T portal A

Kakva šminka se sviđa muškarcima?

Da li šminkom pokušavate da razveselite sebe, impresionirate druge žene ili zadivite muški rod? Otkrijte šta oni misle o našim maštovitim "lookovima".



Sve dok je šminka nenametljiva, pristojna i elegantna, većini muškaraca će se svideti. Ne zato što će ih zadiviti veština kojom ste naneli "nude" mejkap, nego zato što neće ni percipirati majstorstvo kojim ste iznijansirali lice puderima, rumenilima, korektorima...

Upitate li prosečnog muškarca šta mu je privlačno na ženi, odgovoriće prirodna lepota! Drugim rečima, verovaće u njenu autentičnost sve dok pažnju ne počne da mu odvlači šminka intenzivnih boja.

Što je nama draži maštovit nejl-art i ruževi nametljivih boja, to su njima odbojniji. S vremenom su crveni ruž i lak uspeli da se nametnu kao seksi, ali ne pale uvek i nemaju zagarantovan uspeh kod svakog muškarca.

Nekonvencionalne boje lakova u tamnim i fluo nijansama, o crnim da ne govorimo, većini muškaraca nisu ni najmanje privlačni. Reći će vam da zaziru od dodira predugih noktiju s (namerno) raspuknutim lakom, baš kao i od ljubljenja tamnoljubičastih usna. U slučaju lakova, ruževa i sjajeva, siguran pobednik su transparentne i nežnoružičaste nijanse.

Želite li svojim mejkapom na očima da privučete zadivljene muške poglede, koketno zatrepćite svojim dugim trepavicama. Njihovu dužinu i volumen naglasite crnom, eventualno braon i sivom nijansom maskare.

Kao što prema zagasitim i tamnim bojama lakova i ruževa ne dele naše oduševljenje, muškarcima neće biti privlačna ni senke, olovke i tuševi za oči u svim duginim bojama, piše T portal.

Najdraže su im senke u nijansama bliskim boji kože, kao i crni tuševi i olovke kojima ste elegantno i nenametljivo iscrtali ivicu kapka i naglasili svoj mačkasti pogled. Dakle, potražite šminku i nijanse koje će naglasiti vašu prirodnu lepotu.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
  • 2025 © - vesti online