Sreda 10. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 30.04.2019.
18:27
Jutranji list A

Lepa manekenka izgubila život spasavajući svoje pse

Pronađeno je telo brazilske manekenke i televizijske voditeljke Karolini Bitenkur (37) koja je u nedelju tokom olujnog nevremena završila u vodama oko Ilhabele, velikog ostrva nedaleko od Sao Paula, piše "Dejli mejl".

instagram/ cabitten
Karolini Bitenkur

Bitenkurt, njen muž Horhe Sestini i njihova dva psa u nedelju su jahtom plovili kod Ilhabele, gde ih je zadesilo olujno nevreme, koje je pse para bacilo preko palube. Manekenka je skočila u more kako bi pokušala da ih spase.

- Skočila je u more kako bi spasila psiće koji su zbog jakog vetra pali preko palube - rekao je lični trener Kan Sad, bliski prijatelj manekenke, i dodao da su na brodu bili u trenutku olujnog udara bili samo Bitenkur, njen muž i njihovi psi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

E a cara da Canjica ???!! Morro com esta safada !! Biquíni deuso @agbeachwear e óculos @artyeto

A post shared by Caroline Bittencourt (@cabitten) on Feb 12, 2019 at 3:43pm PST

Sestini je u more skočio kako bi pokušao da spasi svoju suprugu, međutim nije uspeo. U vodi je proveo tri sata pre nego što je spasen. Manekenkin otac Orli takođe je učestvovao u potrazi za Karolini i za televiziju je potvrdio da u ponedeljak popodne pronađeno manekenkino telo, prenosi "Jutarnji list".

- Horhe (Sestini) skočio je u vodu kako bi pokušao da je spase, ali ih je teško nevreme razdvojilo. Morao je tri sata da pliva prema obali kako bi preživeo - dodao je Sad.

Manekenkin agent Andreia Boneti rekao je da je Sestini trenutno u stanju šoka.

- Horhe je pokušao da je spasi. Video je kako se utapa i nije mogao da joj pomogne. Bio je to grozan trenutak za njega - dodao je Boneti.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
  • 2025 © - vesti online