Sreda 11. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 17.10.2018.
14:58
Mondo.rs, Vestionline A

Popularna pevačica otkrila da se verila

Popularna pevačica u govoru na dodeli "Elle" nagrada otkrila da se verila.

EPA/Neil Hall
Lejdi Gaga uskoro pred oltarom

Lady Gaga je na dodeli "Elle" nagrada koja je održana u Los Anđelesu pokazala prsten sa velikim pink dijamantom, a u govoru u kome je govorila o priznanju koje je dobila, zahvalila se i svom vereniku Kristijanu Karinu, s kojim je u vezi duže od godinu dana.

Karino je agent u agenciji "CAA" i zastupa Džastina Bibera, Kristinu Agileru i mnoge druge zvezde. Nije baš najjasnije da li je on i Gagin agent, ili samo dečko, odnosno verenik.

O njihovoj veridbi se govorilo prošle godine, ali pevačica i glumica nije potvrdila te navode.

Lady Gaga je pet godina bila u vezi sa glumcem Tejlorom Kinijem, sa kojim je i posetila Srbiju. Rastali su se pre dve godine, i saopštili da će uvek voleti jedno drugo.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2026 © - vesti online