Petak 6. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 31.10.2016.
09:48
Vestionline A

Madona ugrabila "piletinu", evo ko je i koliko je mlađi

Čini se da američka pop diva Madona više nije sama, i da je konačno našla sreću u ljubavi uz glumca Idrisa Elbu.

instagram.com/madonnaonline
Opet je pokazala da je jedinstvena i da joj vreme ne može ništa: Madona

Dobro, izvesno je da Elba nije piletina u smislu dečaka kakve voli Madona, ali je sa 44 leta i dalje "solidno pilećih" 14 godina mlađi od pevačice.

Kako piše britanski "San", pevačica je bila specijalna gošća na promociji novog TV projekta “Idris Elba: Fighter”, koju je glumac organizovao nedavno.

Iako su pevačica i glumac odvojeno stigli u restoran u kom je održana proslava nakon promocije, izvori koji su se zatekli na licu mesta otkrili su za britanski tabloid da se Madona i Elba tokom žurke nisu odvajali.

- Nije bilo ničeg suptilnog u njihovom ponašanju. Nisu pokušavali da se sakriju, sve što su radili bilo je tako transparentno. Zadržali su se oko sat vremena na partiju, a za to vreme se nisu odvajali. Bilo je jasno da ni Madona ni Elba ne primećuju nikog oko sebe - rekao je izvor ovog lista.

Inače, TV projekat “Idris Elba: Fighter” za cilj ima da prikaže glumca kao kik-boksera, a njegov prvi profesionalni meč Madona nije propustila.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online