Petak 5. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 27.09.2016.
22:06
alo.rs A

Slavna glumica priznala: Posle plastične operacije postala sam narkomanka!

Legendarna glumica Džejmi Li Kertis (65) kaže da već dugo nije imala zapaženu ulogu u nekom filmu jer u Holivudu diskriminišu glumce na osnovu godina, ali i jer su droga i alkohol veliki problem u svetu šoubiza.

Reuters
Prošla kroz pakao: Džejmi Li Kertis

Slavna glumica i sama je imala problema s opijatima, ali kako navodi "čista" je već 18 godina. Davno se podvrgla operaciji "podizanja podočnjaka" jer joj je snimatelj jednom rekao da ima kesice ispod očiju. Posle toga je krenuo pravi pakao.

- Postala sam narkoman. "Navukla" sam se na lekove protiv bolova posle estetskog zahvata a ta zavisnost je trajala narednih deset godina! Naporno sam radila samo da bih ostala "čista" - kaže Kertisova i dodaje da je bila zavisna i od alkohola.

- To je porodična bolest. Moji roditelji su ceo život bili alkoholočari, a brat mi je umro kada je imao 20 godina jer se predozirao heroinom. Ako ostanem "čista" do kraja života, to će biti moje najveće dostignuće! - zaključila je glumica u ispovesti za "Dejli bist".

Kada su joj se roditelji razveli, Džejmi je imala samo tri godine. S obzirom na to da je najmlađe dete u porodici, tvrdi da je ona ta koja je trebalo da spasi brak svojih roditelja, ali to se nije desilo. Kasnije je razvod roditeljaa doživela kao svoj neuspeh.

Uprkos svim životnim poteškoćama, Džejmi kaže da je danas srećna. U braku je sa Kristoferom Gestom i ima dvoje dece.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
  • 2025 © - vesti online