Četvrtak 12. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 16.02.2015.
06:16 >> 14:00h
Z. Vicelarević - Vesti A

Dan zaljubljenih uz Željka Joksimovića

Koncert Željka Joksimovića (42), proteklog vikenda u Frankfurtu, 14. februara na Dan zaljubljenih, bio je više nego pun pogodak menadžera i glavnog organizatora Njega Klačara. Iako je od Željkovog gostovanja u metropoli na Majni prošlo dosta vremena, Joksimovića je dočekala prepuna Union hala.

Z. Vicelarević
Puna hala: Nastup Željka Joksimovića

- Društvo je iz Vizbadena i došli smo u velikom broju. Moja sestra iz Zagreba je takođe sa nama. Koncert je fenomenalan, Joksimović je pevao odlično, kao što smo i očekivali. Verovatno zbog Dana zaljubljenih došlo je puno parova na njegov nastup, ali ima dosta i onih koji su došli sami. Primetila sam da je puno devojaka, sigurno je to zbog Željka - kaže Vesna Ačkar iz Vizbadena, koja je pohvalila Klačara koji se maksimalno potrudio da sve funkcioniše kako treba.

- Koncert je super, za svaku je pohvalu, a Željko peva fenomenalno. Živimo u Frankfurtu i ovde smo sa društvom iz Beograda. Devojke su najlepše ovde - kaže Splićanin Božo Brdar. Njegova supruga Ivana Brdar dodaje da je bila na Željkovom koncertu i u Primoštenu u Hrvatskoj i da je i tada bila oduševljena isto kao i sada.

Sanela Đozgić je iz Langena na koncert došla sa prijateljicom Edinom Muslić i društvom.
- Željka obožavam. Volim njegove pesme, a on je lep, zgodan, prava legenda. Posebno volim što je sa nama proslavio Dan zaljubljenih - kaže Sanela.

Edina Muslić ima svoj razlog zbog čega je došla na koncert.
- Želja mi je bila da čujem Željka Joksimovića dok peva uživo pesmu "Supermen". To je bio jedini razlog mog dolaska na koncert i baš sam oduševljena - iskrena je Edina.

Vesna Stevanović, Ela Štolberg iz Frankfurta i Aleksandra Mihajlović sa Bodenskog jezera su ispunile san da se slikaju sa Joksimovićem.
- Možete zamisliti koliko sam srećna. Danas mi je rođendan, danas je Dan zaljubljenih, i još koncert Željka Joksimovića. Bilo je baš super, samo da je trajalo malo duže - rekla je Vesna.
Aleksandra Mihajlović je jedva dočekala ovaj dan.

- Živim na Bodenskom jezeru i došla sam u Frankfurt kod prijateljice Vesne samo zbog njenog rođendana i zbog koncerta Željka Joksimovića. Toliko obožavam Željka da je moja desetogodišnja ćerka Lana dobila ime po njegovoj pesmi "Lane moje".

Mali, ali Supermen

- Željko je super. Divan je, osećajno peva. Jeste da je malo niži, ovako uživo, nego što sam mislila, ali je za nas pravi Supermen - kaže Ela Štolberg.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
  • 2026 © - vesti online