Sreda 25. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 08.12.2014.
11:47
Beta A

Zašto je za Nikol Kidman 2014. najgora godina?

Australijska glumica Nikol Kidman izjavila je danas u Sidneju da je joj je ova godina bila najteža u životu zbog iznenadne smrti oca u Singapuru, zbog čega je cela porodica u velikoj žalosti.

Tužna zbog gubitka oca
 

Posle premijere crtanog filma "Padington", u kojem je pozajmila glas za jedan lik, Nikol Kidman je rekla da njena porodica tužno očekuje Božić, prvi put bez oca Entonija Kidmana, poznatog australijskog psihologa.

Entoni Kidman preminuo je u septembu u hotelskoj sobi u Singapuru od posledica srčanog udara. Tada je išao u posetu drugoj ćerki Antoniji.

"Ova godina je najteža za moju porodicu i mene. Oca pominjem jer želim da na neki način i dalje živi u nama, ali mi je istovremeno teško da pričam o tome", rekla je glumica.

Profesionalno gledano, 2014. nije bila dobra za Nikol Kidman. U novembru je izašao američko-britanski triler "Pre spavanja" u kojem igra glavnu ulogu zajedno s Kolinom Fertom, ali je ostvarenje doživelo loš početak sa zaradom od dva miliona dolara, mnogo manje nego što su autori filma očekivali.

Ove godine je izašao i film "Grejs od Monaka" Olivijea Daana s Nikol Kidman u ulozi princeze Grejs Keli. Film je ocenjen kao razočaravajući, a publika na Kanskom filmskog festivalu je zviždala protagonistima filma koji su došli da se poklone posle projekcije.

Nikol Kidman (47), koja je 2002. godine dobila Oskara za najbolju žensku ulogu u filmu "Sati", bavi se i humanitarnim radom i borbom protiv raka dojke. Glumica je poznata i kao zaštitno lice parfema Šanel 5.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
  • 2026 © - vesti online