Petak 26. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 23.11.2014.
20:50
B92 A

Keti Peri: Australijanci, stidite se

Američka pop zvezda Keti Peri osula je paljbu po australijskim paparacima na Tviteru i bila prilično oštra kada je rekla da bi mediji u toj zemlji trebalo da se stide svoje kulture.

Australijanci nisu hteli da je ostave na miru
 

Pred 60 miliona pratilaca na društvenim mrežama Keti Peri je napisala dugačak status u kom je rekla sve najgore o australijskim paparacima i medijima.

"Australijska štampo: Treba da se stidite svojih paparaca i kulture. Vaši paparaci nemaju ni poštovanje, ni integritet i karakter. Nisu humani! Pratili su me dok sam šetala plažom, molila sam i molila da me ostave na miru i puste me da uživam na miru. Mnogi ljudi su čak stali i molili ih da me ostave na miru. Oni su mi se smejali u lice i nastavljali da me fotografišu", napisala je pevačica.

Peri piše da su paparaci želeli da se nagode s njom, pa joj predložili da je posle nekoliko fotki u kupaćem ostave na miru.

"To je potpuno pervezno i odvratno ponašanje koje ne bi smelo da se toleriše!", napisala je, a kasnije i objavila fotografije paparaca koji su je maltretirali.

Inače, pevačica se u Australiji nalazi na svetskoj turneji Prismatic, a nastupa u 23 grada do sredine decembra.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2025 © - vesti online