Petak 13. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 10.10.2012.
19:09
Story.hr A

Nives: Moj muž je budala za sebe

Hrvatska straleta i spisateljica Nives Celzijus oglasila se povodom medijskih natpisa da je njenom braku sa Dinom Drpićem došao kraj. Iako tvrdi da ni ona, a ni Dino nisu podneli zahtev za razvod braka, ali je priznala da su njenom suprugu najviše smetala njene golišave slike na društvenim mrežama.

A kojem muškarcu ne bi zasmetalo?!
 

- Njemu je to oduvek smetalo. Uvek je bio jako ljubomoran - rekla je Nives za časopis Story.hr.

Nives je otkrila da će Dino zauvek ostati njena ljubav, bez obzira šta se sa njima dogodi, ali i da je on budala za sebe.

- Ima verovatno dosta toga što mi je smetalo kod njega, ali opet ima previše toga što poštujem i volim u njemu. Dino će uvek biti ljubav mog života kako god mi završili. Dinova jedina mana je to što je previše dobar i što je uvek gleda kako da ugodi svakome i bio je budala za sebe - rekla je Nives.

Muža Nives Celzijus zasvrbela ona stvar!

Pošto su mediji pisali da je razlog njihovog rastanka zapravo finansijska situacija popularna starleta je rekla da su to gluposti.

- To su gluposti. Nisam jedna od onih žena kojima je novac primaran za sreću. Nas dvoje još živimo na istoj adresi - zaključuje Nives koja je u braku s Dinom sedam godina, a zajedno imaju kćer Tašu (4) i sina Leona (6).

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2026 © - vesti online