Utorak 16. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
2
Petak 14.09.2012.
05:36
Blic A

Milan mesec dana bez Severine i sina

Severina i njen izabranik Milan Popović će se danas, u okviru manifestacije zvane Grožđenbal, koja se tradicionalno održava svake godine u Vršcu, videti prvi put posle mesec dana, saznaje "Blic" iz izvora bliskog porodici pevačice.

A nekad su bili tako srećni....Severina i Milan
 

Njih dvoje su se i posvađali u Vršcu, gde će se i videti prvi put nakon te raspave. Isto toliko Milan nije video ni sina Aleksandra. Da li će se pomiriti na ovoj manifestaciji, na kojoj je Popović i jedan od organizatora, ostaje nam da vidimo - rekao je za "Blic" jedan dobro upućeni izvor i dodao:

- Ovo nije prvi put da se njih dvoje razdvajaju. I ranije je Severina odlazila u Zagreb zato što on nije mogao da podnese plač svog deteta. Međutim, to nije jedini razlog njihove rastave. Potpuno ju je zanemario i kao ženu. Otkad je izašla iz porodilišta, gotovo i da nisu intimni - dodao je izvor.
 

To nema veze sa istinom - rekao je za "Blic" Milan Popović.

- Ništa od toga nije tačno - dodao je ljubaznim i smirenim tonom i okončao razgovor.

Podsećanja radi, nedeljama su novinske stupce punili članci o svađi između Severine i njenog izabranika, te se sve glasnije šuškalo o definitivnoj rastavi.

POVEZANE VESTI

Petak 14.09.2012. 09:16
Pazi "Izvor" zivota ti..."Otkad je izasla iz porodilista gotovo i da nisu intimni...Trebali bi dobro da krevet pogledaju ako im je neko i tu kameru postavio...sacuvaj Boze u sta se dokoni izvor mesa...i za to prima platu...
Petak 14.09.2012. 13:56
Ne verujem u mušku ljubav ako neprestano ženi (dosta veštačko) miluje kosu u javnosti. To ume jako da smeta, a on šalje poruku : vidi našu ljubav.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
  • 2025 © - vesti online