Ponedeljak 26. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
9
Ponedeljak 30.04.2012.
14:51
Kurir A

BS: Srećom, političari nas zaobišli

"Presrećan sam što nisu došli da nam pokažu kako su 'demokratični'! Iskreno, mislili smo da će hteti da se fotkaju i sakupljaju poene kod naroda, ali shvatili su da im nije mesto s nama", rekao je Feđa Dimović iz Beogradskog sindikata.

Beogradski sindikat pokazao da ne pune samo stranci Arenu

Momci iz Beogradskog sindikata u subotu su pred 25.000 ljudi u Beogradskoj areni održali koncert koji će zasigurno u njihovim karijerama i životima ostati kao najveće priznanje za sve što su uradili od nastanka već davne 1999. godine.

"Bilo je mnogo sumnje i zlonamernih ljudi, ali koncert u Areni nam je dokaz da smo učini odličnu stvar. Pokušavali su da nas omalovaže, ali mi smo napravili veliki skok", kaže Feđa Dimović, jedan od 11 članova hip-hop sastava.

Oduševljenje u prvom redu

On ne krije da je prezadovoljan što spektakl koji su priredili nije zloupotrebljen u predizbornoj kampanji.

"Presrećan sam što političari nisu došli kako bi pokazali da su 'demokratični'! Iskreno, mislili smo da će hteti da se fotkaju i sakupljaju poene, ali shvatili su da im tamo nije mesto", kaže Feđa.

"Sindikalci" su žestok aplauz dobili već na početku koncerta kada su poručili publici: "Svi su sumnjali da Beogradski sindikat, grupa običnih momaka, ne može da napuni Arenu, ali za njih evo poruke: Sindikat se vratio"!

A onda je nastao haos. Haos od dobre atmosfere, horskog pevanja... Bez ijednog incidenta, bez tuče, bez pijanih nasilnika. Da čovek ne poveruje da tolika masa može da, jednostavno, samo uživa. A može. Više od tri sata fantastičnog užitka priuštili su momci iz Sindikata svojim fanovima, a Arena je u nekoliko navrata izgledala kao nebo puno zvezda kad ju je publika osvetljavala mobilnim telefonima i upaljačima.

Ostvario im se san na koji su čekali punih 13 godina, a za kraj je najbolje da ih još jednom citiramo: "Danas je najvažnije ostati čovek i trudićemo se da budemo dobri ljudi".

POVEZANE VESTI

Ponedeljak 30.04.2012. 15:01
http://www.youtube.com/watch?v=DQ0-3C-Rt10&feature=related
Ponedeljak 30.04.2012. 16:15
Dimovici sveta ujedinite se : ))) ,jedan Dimovic : )
Ponedeljak 30.04.2012. 19:30
kako ne volim taj hip-hop nema nista bez starog roken-rola http://www.youtube.com/watch?v=xOAyimh4coU
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
  • 2026 © - vesti online