Ponedeljak 29. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 02.10.2011.
21:12
Vestionline A

Koka u Socijaldemokratskom savezu

Glumica Jelica Sretenović, poznta po ulozi Koke u seriji "Bolji život", pristupila je danas novoj stranci na srpskoj političkoj sceni - Socijaldemokratskom savezu.

Jelica Sretenović

U saopštenju te stranke se kaže da je Jelica Sretenović "podržala program Socijaldemokratskog saveza kao jedini izbor koji može ponuditi kvalitetne promene i zemlju izvesti iz krize".

Jelica Sretenović uzeće aktivno učešće u radu SDS-a, stranke u čijem su Glavnom odboru voditelj Ognjen Amidžić, bivši šef Bezbednosno-informativne agencije Andreja Savić i nekadašnji ministar u vladi Mirka Marjanovića - Milun Babić.

SDS je najmlađa partija u Srbiji, osnovana 25. septembra u Beogradu. Na osnivačkoj skupštini za predsednika stranke izabran je Nebojša Leković, a za potpredsednika Svetozar Krstić.  

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2025 © - vesti online