Ponedeljak 9. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
3
Sreda 14.09.2011.
05:30
E. V. A

Džej plesao pistom

Predstavljanjem nove kolekcije u beogradskom Belekspo centru italijanski brend "Pal Zileri" proslavio je 15 godina postojanja. Na jubilarnoj 30. reviji pistom su prošetali brojni pevači i glumci, koji su se prethodnih godina pojavljivali kao specijalni gosti.

U elegantnom odelu stameni Crnogorac Sergej Ćetković nije skidao osmeh sa lica, Irfan Mensur i Dejan Lutkić ponašali su se poput profesionalnih manekena, dok su burnim aplauzom publike dočekani Predrag Cune Gojković i Đorđe Marjanović.

Ipak, najvećim aplauzom pozdravljen je Džej Ramadanovski koji je raspoložen prosto plesao pistom.

Prvi put za 15 godina na pisti su se pojavile i dame - odmerena Merima Njegomir, vatrena Slađana Delibašić, decentna Marija Tarlać i nasmejana Snežana Dakić Mikić.

Iako se očekivao dolazak velikog broja političara koji su prethodnih godina obično sedeli u prvom redu, ovog puta se nisu pojavili, ali nikome nisu ni nedostajali.

Sreda 14.09.2011. 12:57
Dzej je Okej lik.Uvek sam volela njegove pesme.
Sreda 14.09.2011. 06:11
A da li je DZEJ mozda isao i u WC
Ponedeljak 03.10.2011. 21:48
dorcolski mangup, boem, zbole ga.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2026 © - vesti online