Petak 27. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
4
Ponedeljak 25.07.2011.
09:02
Alo! A

Nole poljubio princezu

Uz dubok naklon i poljupcem u ruku, Novak Đoković je na atletskom mitingu u Monaku čestitao 33-godišnjoj Šarlin Vitstok ulazak u brak sa princom Albertom Drugim (53).

Novak Đoković u društvu princa Alberta, princeze Šarlin i Jelene Isinbajeve
 

Najbolji svetski teniser zbog obaveza na Vimbldonu nije bio u mogućnosti da prisustvuje venčanju decenije, ali je tokom boravka u svečanoj loži stadiona Monaka imao priliku da lepo ćaska sa kraljevskim parom, s obzirom na to da su i princ i princeza bivši sportisti. Šarlin je bivša plivačica, učesnica Olimpijskih igara u Sidneju 2000. godine, a Albert se dugo bavio džudoom, rukometom, tenisom, atletikom, bobom…


Na osnovu fotografija se može videti koliko su oboje bili počastvovani što im je društvo pravio prvi reket sveta, a ekipu u loži na trenutak je pojačala i Ruskinja Jelena Isinbajeva, šampionka u skoku s motkom.
 

Srpski teniseri kreću sa turnejom po SAD-u

Za srpske tenisere mini odmor je završen. Viktora Troickog očekuje turnir u Los Anđelesu, dok Janko Tipsarević naredne nedelje startuje u Vašingtonu. Noleta očekuje masters 8. avgusta u Montrealu, dok će Ana Ivanović učestvovati na turniru u Stenfordu. Što se Jelene Janković tiče, ona će startovati tek u Torontu, u drugoj nedelji avgusta.

- Imao sam čast da sedim u loži sa princom Albertom Drugim i princezom Šarlin, kao i Jelenom Isinbajevom - pohvalio se Nole na “tviteru“.


Novak je bio prilično zauzet proteklih desetak dana, tako da smo mogli da ga vidimo na plaži sa devojkom Jelenom, onda u kampu Milana i na kraju u prinčevskom društvu.


- Prošlo je 10 dana kako nisam pipnuo reket. Dao sam sebi malo duži odmor. Istina je da je tenis moj život, ali sam se u proteklom periodu trudio da proputujem malo za svoju dušu. Ispunio sam cilj, postao sam broj jedan na svetu, međutim, to me neće uspavati. Sledeći cilj je US Open, kao i da ponovo sa Srbijom budem najbolji u Dejvis kupu, a naredne godine slede Olimpijske igre - rekao je Novak.

POVEZANE VESTI

Ponedeljak 25.07.2011. 09:26
Mastanje: Reporter: "Gospodine Dokovicu u zadnje vreme ste okruzeni najlepsim zenama danasnjice. Od sportiskinja, soubiznisa do kraljica. Kako se osecate?" Nole: "Patim. Sad znam kako je Tajgeru Vudsu!" Mastanje: Kraj ;-)
Ponedeljak 25.07.2011. 13:26
Ноле је позитиван примјер за све нас...
Ponedeljak 25.07.2011. 15:29
Zasto turneju po americi,mora da je tu uplela zutarija svoje prste pod nadzorom psihopate.Turneja moze biti i u Rusiji i Kini.Sto vam je zinulo du...za zapadom a kunete se u Srbiju.Nole kad ste bili u Rusiji ako se moze znati.
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
  • 2026 © - vesti online