Četvrtak 26. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Petak 22.10.2010.
16:06
Kurir rs A

Zorana: Vendi je jahačica, a ne pevačica!

Nije ni Zorana mutava. Danima je slušala kako Vendi priča o njoj sve najgore. A onda je i sama progovorila. Istina, suparnici iza leđa. Pažljivo su je slušali Limen i Bane dok je tvrdila kako je Vendi svojim dolaskom unela veliku količinu negativne energije na imanje.

Pavićka rešila da odgovori na Vesnine uvrede, ali njoj iza leđa

- Nisam budala da se primim na provokacije. Jasno mi je šta žena hoće i ja joj tu priliku neću pružiti. Ignorisanje je najgore moguća varijanta. Ona ceo život proziva druge ljude i provocira. Žena jaše, da se ne lažemo, jaše, ne peva. Ima cena kad jaše odavde i kad jaše odande. Razlika je u ceni. Drži Vujakliju u ruci i vrti pet izraza u krug. Nije bitno, znamo ko je žena i nek je živa i zdrava. Zar nije malo smešno da Vendi priča o moralu? - nabrajala je Zorana.

Limen je samo potvrdio da Vendi nije nikakva pevačica i kako nikad nije čuo neku njenu pesmu.

Pogledajte kako je sve počelo između Zorane i Vendi: 

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2026 © - vesti online