Utorak 31. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 29.09.2010.
20:18
Alo A

Ekremov sin u sekti?

Enis, sin pevača i aktuelnog farmera Ekrema Jevrića, je izgleda odlučio da životne probleme rešava tako što se pridružio sektaškom udruženju na društvenoj mreži ''Fejsbuk“, pišu beogradski mediji.

Kako navodi ''Alo'', mladi Jevrić se nedavno učlanio u grupu „El Pharaoh“, koju je otvorio čovek koji daje savete i preporučuje literaturu, među kojom se neke knjige mogu okarakterisati kao sektaške.

Sin Ekrema Jevrića, Enis


- Duhovni iscelitelj, ljubavni savetnik i profesionalni putnik - tako je sebe opisala osoba za koju Ekremov sin očigledno smatra da bi mogla da mu pomogne da promeni život.
- Ove stvari su nove za mene, ali ću se ja učlaniti i nabaviti tvoju knjigu - bio je prvi komentar koji je stavio Enis, a zatim se zahvalio svom prijatelju na ukazanoj pomoći, piše beogradski list.

- Hvala ti za pomoć u prošlosti. Zaista si mi promenio život, ali je ostalo još dosta toga da uradim - napisao je Enis.


Da li je ovo pravi profil Enisa Jevrića ''Alo'' nije uspeo da sazna, ali list navodi da ''ako je suditi po tome da su se mediji u nekoliko navrata služili informacijama sa ovog profila, a da on ni u jednom trenutku nije demantovao da je dao te izjave, vrlo je verovatno da on stoji iza poruka i postupaka''.

Kako bi dobili komentar nekog iz Ekremovog okruženja, novinari lista zvali su njegovog menadžera Srđana Jovanovića koji nije želeo da da nikakvu izjavu o ovoj temi.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2026 © - vesti online