Sloba napustio studio zbog Kije
Pevačica Kija Kockar i njen bivši suprug Sloba Radanović prekinuli su svaki kontakt zato što je pevačica toliko iznervirala Slobu da je on bacio bubicu i demontsrativno napustio snimanje emisije.
Prekinuli svaki kontakt: Kija Kockar i Sloba Radanović
Na snimanju nije bilo nimalo prijatno kažu očevidci. Kija je prvo Đoleta Đoganija nazvala Slobinim stricem, aludirajući na Lunu Đogani, a onda je pomenula kako u novu sezonu "Zadruge" ulaze dve njegove bivše, aludirajući na Lunu i pevača Mirka Gavrića. Vezu između Slobe i Mirka pomenula je Miljana kulić u svađi sa Mirkom Gavrićem.
POVEZANE VESTI
VIDEO VESTIsve video vesti ŠTAMPANO IZDANJE![]()
DOBITNIKSigma Pešić (59)GUBITNIKSonja Biserko (71) DNEVNI HOROSKOPovan21. 3. - 20. 4.Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti. DNEVNI HOROSKOPbik21. 4. - 21. 5.Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi. DNEVNI HOROSKOPjarac21. 12. - 21. 1.Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.














