Nedelja 21. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 23.07.2018.
11:22
espreso.rs, Vestionline A

Slobu gađali flašama zbog izjave o Srebrenici

Kako pišu mediji, Sloba Radanović, zvezda Zadruge, doživeo je neprijatan incident u jednom sarajevskom klubu, a povod je, navodno, to što je pre nekoliko godina na Tviteru napisao da je "ponosan" na sve što se dogodilo u Srebrenici.

youtube.com/Zadruga Official
Sloba Radanović

- Dok je god za Hrvate "Oluja" oslobodilačka akcija, za mene je Srebrenica ponos i dika - napisao je svojevremeno Sloba na Tviteru.

On je izvrgao ruglu i veliki muslimanski praznik:

"Srećan Ramazan, zovite na prasetinu."

Zbog ovih rečenica, pišu mediji, doživeo je veliku neprijatnost u subotu uveče. Iako je pevao u klubu koji se nalazi u Istočnom Sarajevu, gde pretežno žive Srbi, među gostima je bilo i muslimana koji su želeli da se razračunaju sa pevačem.

Prema tvrdnjama jedne od Slobinih obožavateljki, oni su ga gađali staklenom flašom:

- Sve je bilo u redu do pred sam kraj. Ti momci, koji su inače poznati po problematičnom ponašanju i provokacijama, počeli su prema bini da bacaju staklene flaše. Nastala je frka, gužva, opšti haos, tako da je obezbeđenje odmah moralo da skloni Slobu sa scene. Mislim da su mu u tom metežu čak i pocepali majicu. Situacija je baš bila napeta i on se skroz pogubio - kaže sagovornica "Espresa".

Posle incidenta Radanović je odmah otišao u svoj apartman, a ubrzo je napustio Sarajevo jer je već u nedelju uveče imao zakazan nastup u Crnoj Gori, u Sutomoru.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
strelac23. 11. - 21. 12.
Neko sumnja u vase praktične sposobnosti i poslovni ishod, ali niz prednosti se nalazi na vašoj strani. Ne treba da ubeđujete saradnike u svoje dobre namere ili poslovne sposobnosti, sačekajte na završnicu koja donosi uspešne rezultate. Ukoliko vam je stalo da privučete nečije interesovanje, jako se potrudite.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2025 © - vesti online