Utorak 10. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Sreda 24.02.2010.
12:33
Vesti A

VB: Era u krevetu sa Borom

Četiri dana pred završetak četvrtog serijala "Veliki brat VIP" u kući na Košutnjaku atmosfera postaje sve interesantnija. Ukućani se naizmenično svađaju, prave neslane šale, a Anabela se čas ljuti na Mladena, čas razmenjuju nežnosti u krevetu.

Većina je zaokupljena pripremama za "Balkansko takmičenje", kada će se održati u četvrtak po evrovizijskom sistemu. Ukućani će podeljeni u grupe po troje izvesti po dve kompozicije.

 

Nataša zatvara "Brata"

Finale četvrtog serijala "Veliki brat VIP" zakazano je za subotu uveče, kada će glasovima publike biti odlučeno ko je pobednik i ko će kuću napustiti bogatiji za 50.000 evra. Rijaliti šou program biće završen premijernim izvođenjem pesme "Dve u meni" Nataše Bekvalac.

U noći između ponedeljka i utorka u kući je nastao pravi haos, zato što je neko ukućane probudio lupanjem. Glavni osumnjičeni je Era, iako se on uplašio i pobegao kod Bore u krevet, dok je Lepa završila na podu.

Nakon "istrage" Velikog Brata utvrđeno je da su krivci za incident Ena i Divna koje su želele da razmrdaju ukućane.

Mladen i Boki "poigrali" su se sa ukućanima, a najviše je povređena Anabela koja više ne može da sakrije emocije prema zgodnom manekenu. I dok joj on objašnjava da su se samo šalili, Anabela je na ivici suza. Mladen je po ko zna koji put teši i ponovo završavaju u krevetu gde razmenjuju nežnosti. 

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2026 © - vesti online