Petak 5. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Petak 11.01.2013.
18:03
Blic A

Ko je za Lenu najveće iznenađenje Prvog glasa?

Lena Kovačević, džez pevačica i prošlogodišnja članica žirija „Prvog glasa“, s velikim interesovanjem prati novu sezonu ovog šoua i kaže da se radi o odličnim mladim pevačima, koji su još bolji od prošlogodišnjih takmičara.

Bila članica žirija, pa sad komentariše : Lena Kovačević
 

"Kandidati su ove godine odlični, imaju više samopouzdanja u odnosu na one od prošle godine. Cela sezona me je u tom smislu veoma iznenadila, a pobednik bi trebalo da bude neko ko je pre svega sjajan pevač, pozitivna ličnost i pravi primer mlađim generacijama", kaže Lena Kovačević za Blic.

Uzimajući u obzir muške takmičare koji su stigli do finala, ona kaže da je svaki od njih dvojice poseban na svoj način.

"Zato ovo takmičenje i jeste toliko zanimljivo. Zoran mi je veliko iznenađenje jako lako izgleda sve što peva, potpuno su mu prirodne visine, i ima odličan osećaj za rok fazon."
 

Kada su u pitanju dame koje su preostale u takmičenju, Lena kaže da je Sara pokazala da vlada scenom, dok Nevena nosi emociju kroz pesmu, ali nije dovoljno opuštena:

"Odlično je kad pevač ume da komunicira s publikom. Neko može da vlada scenom na različite načine, i bez puno kretanja. Šade je možda sjajan primer tihog performera. I u jednom i u drugom slučaju najvažnije je ono što muzika budi u pevaču i u onima do kojih poruka treba da stigne", priča ona.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
  • 2025 © - vesti online