Ponedeljak 23. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Utorak 14.12.2010.
01:39
blic.rs A

Hrvati planiraju da osvoje srpskog "Velikog brata“

“Veliki brat”, jedan od trenutno najpopularnijih rialiti šoua na svetu, na proleće će doživeti četvrtu sezonu u Srbiji, a vraća se veći nego ikada - sve zemlje eks-Jugoslavije poslaće svoje takmičare u već dobro poznatu kuću na Košutnjaku.

Interesovanje za novu sezonu "Velikog brata" u Srbiji, kod Hrvata premašilo očekivanja
 

Da je ovog puta zaista osmišljeno nešto novo i drugačije, u prilog govori činjenica da se u Hrvatskoj za samo dva dana od kako su počele prijave za ovaj šou, prijavilo više od 2.000 kandidata. Čak su i u hrvatskoj televizijskoj kući RTL bili iznenađeni tom činjenicom.


- Interes za “Velikog brata” uvek je izuzetan i prijavljenih je svake sezone sve više i više, ali ovo zaista je rekord s obzirom na to da je reč o samo dva dana kako su aktuelne prijave - poručili su iz RTL-a i dodali:


- Ljudi su se zaželeli ovog rialitija jer ga nije bilo na malim ekranima dve godine, a i ovaj put nismo ograničeni samo Hrvatskom već i svim državama bivše Jugoslavije izuzev Slovenije - istakli su u RTL-u.

   ŠTA NAS ČEKA OD RIJALITIJA U SRBIJI?
"SURVAJVER": Novi ciklus popularnog preživljavanja na nekom od nemilosrdnih ostrva filipinskog arhipelaga očekuje nas već na jesen, iako će učesnici tamo otputovati već na leto. Ovog puta neće se takmičiti VIP ličnosti.
"PAROVI": Šou “Hepi televizije“ gde će se deset poznatih parova takmičiti za prestižnu nagradu od čak pola miliona evra. Šou će trajati 101 noć, a svake nedelje ispadaće po jedan par, o čemu će odlučivati publika.
"DVOR": Novi rialiti Televizije “Pink“, koji će ugostiti najpoznatije domaće ličnosti u luksuznom dvorcu koji je u fazi izgradnje. Voditelji će najverovatnije biti Nataša Pavlović i Boško Jakovljević.
"JA IMAM TALENAT": Drugi ciklus traženja najvećeg talenta Srbije počinje, nezvanično, posle Nove godine na RTS 1. Koncept i osnovna ideja emisije, kao i voditeljski par, ostaće isti.   

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
vodolija21. 1. - 19. 2.
Nedostaje vam osnovno interesovanje da se posvetite nekim poslovnim temema koje zahtevaju dodatni napor. Nemojte precenjivati svoje profesionalne mogućnosti. Trenutni položaj Meseca u vama podstiče emotivnu nesigurnost, stoga izbegavajte rasparavu ili sumnjivo društvo. Budite iskreni prema svima.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2026 © - vesti online