Sreda 17. 12. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Nedelja 14.11.2010.
02:48
Kurir A

Karleuša posvađala Lukasa i Škorićevu

Jelena Karleuša uzrokovala je zahlađenje odnosa između Mire Škorić i Ace Lukasa! Razlog zbog kog je prekinuta bliskost između dvoje folkera, tvrde upućeni, leži u tome što je Lukas pozvao JK da mu bude gost na koncertima u "Beogradskoj areni", održanim 3. i 4. novembra.

Sve za popularnost: Karleuša i Lukas
 

Škorićevu je to mnogo naljutilo, pošto se potajno nadala da će baš ona uveličati ove spektakle.

"Mira je pozvala Lukasa da joj obezbedi karte za koncert, što je on i učinio. Međutim, posle saznanja da će Acina gošća biti Karleuša, sa kojom Škorićeva ne govori već godinama, uvređena pevačica odustala je od odlaska na koncert, a do juče bliskom prijatelju nije ni čestitala rođendan", kaže izvor "Kurira".

Tako se Mira, slučajno ili namerno, solidarisala sa drugaricom Cecom Ražnatović, koja takođe nije želela da u "Areni" gleda JK, te je prekinula kontakt s Acom.

Sa druge strane, on se nije mnogo uzbudio zbog ovog bojkota koleginica, sa kojima je snimio i duete (sa Mirom je otpevao "Vrati nam se, druže moj“, a sa Cecom "Crni sneg“).

"Šta? Mira nije bila na koncertu? Karte sam joj lično dao, a u onoj masi nisam mogao da vidim je li tu ili nije", rekao je Lukas, dok njegova sada već bivša prijateljica nije bila raspoložena za bilo kakve izjave.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2025 © - vesti online