Subota 11. 4. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 20.09.2010.
03:47
Blic A

Razvodi se Katarina Sotirović

Košarkaš Aleksandar Rašić i pevačica Katarina Sotirović se razvode nakon tri godine braka i to nedelju dana posle Svetskog prvenstva u košarci tokom koga je Aleksandar ostvario zavidne rezultate.

Rastava bez intriga: Aleksandar Rašić i Katarina Sotirović


 

Kako ovaj poznati par otkriva do rastanka je došlo sporazumno, a odlučili su da ostanu u prijateljskim odnosima.

Katarina i Aleksadar su vest o razvodu braka otkrili pu­tem obaveštenja:


''Obaveštavamo vas da smo doneli sporazumnu odluku o razvodu našeg trogodišnjeg braka. Rastali smo se kao prijatelji i tako će biti i na dalje“, kaže poznati par koji ne želi da objašnjava razloge rastanka.


''Molimo vas da od nas ne očekujete dalje izjave na ovu temu, s obzirom na to da smo se rastali u miru i da u svemu ovome nema baš nikakve intrige“, navode Katarina i Aleksandar.


Poslednjih nedelja počela je da kruži priča da su se Aleksandar i Kaća zbog njegovih poslovnih obaveza sve češće razdvajali i na neki način udaljili, što je Katarini počelo da smeta. Simpatična pevačica je često u intervjuima isticala da je brak sa sportistom pun odricanja i teških momenata koji ponekad umeju da uzdrmaju i poremete odnose. Kaća je u nedavnom intervjuu za „Blic“ otkrila kako su njih dvoje funkcionisali tokom Svetskog prvenstva.


- Aleksandar i ja imamo neki naš sistem kako funkcionišemo tokom prvenstva. Nismo se videli od juna kada su počele pripreme, retko se čujemo i kada se čujemo, ne pričamo o košarci. Navikla sam na razdvojenost i takav ritam života. Sada je najvažnije da se on usredsredi na prvenstvo. Istina je da mi nedostaje, ali nije mi teško - ispričala je Katarina početkom septembra.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
DNEVNI HOROSKOP
bik21. 4. - 21. 5.
Budite promišljeni pred osobom koja vas je zaintrigirala svojom pojavom ili pričom o poslovno finansijskoj saradnji. Konsultujete svoje saradnike, pre nego što donesete neku zvaničnu odluku. Više glava potencijalno može da smisli bolje rešenje. U susretu sa voljenom osobom, trebate uživati u ljubavi.
DNEVNI HOROSKOP
jarac21. 12. - 21. 1.
Od vas se očekuje da ostvarite neku zapaženu ulogu u poslovnim susretima. To što okolina veruje u vaše sposobnosti predstavlja dovoljan povod, da pružite svoj maksimum u onoj oblasti za koju imate najviše interesovanja ili afiniteta. Važno je da vas neko posmatra toplim pogledom i danas ćete biti zadovoljni.
  • 2026 © - vesti online