Utorak 10. 2. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Ponedeljak 14.06.2010.
15:00
Vestionline A

Ćutim o ljubavi, ne bih da ureknem

Nina Badrić blista, a osmeh joj ne silazi sa usana. Njeni prijatelji kažu da je razlog nova ljubav sa starim partnerom. Nina se nedavno pomirila sa bivšim mužem Bernardom, od kog se u oktobru prošle godine razvela. Sprema i nove pesme koje će biti vesele, baš kao što je i ona nakon pomirenja sa svojim dragim.

- Svaki odnos, brak, veza prolaze kroz krize, uspone i padove. Kada sam u oktobru objavila da smo se Bernard i ja razveli, mislila sam da je lepo biti iskren i priznati da u nečemu nisi uspeo i da sada u životu krećeš drugim putem… Šokirala sam se koliko se javnost interesovala za moj razvod. Nije trebalo da budem toliko iskrena. Lažna je ona izjava: reci mi sve o sebi da bi bila to što jesi. Mene je muzika stvorila ovim što jesam. Iskrenost je pokvareno meso u ovom poslu koji se zove šou-biznis - kaže Nina u intervjuu za ''Blic'', ne želeći da priča o sve češćem viđanju sa Bernardom i možda nešto izmaleriše.


- Meni je najvažnije da u svemu što radim i u načinu na koji živim ostanem dosledna sebi. Čovek ne treba da se proda zbog jedne situacije. Svakome naiđe loš period, loše krene, imaš možda manje para… ali i u takvim teškim situacijama treba ostati svoj. Mislim da je to tajna uspeha svih legendarnih pevača u regionu koji su dostojanstveno izdržali takve periode. Imate jednog Olivera Dragojevića, jednog Zdravka Čolića, koji traju 40 godina. Na prvi pogled su tako obični, a u stvari su veoma neobični ljudi - objašnjava Nina.

Kaže da bi najviše volela da se sa 60 godina ne postidi nijedne pesme koju je otpevala u mladosti. I ničega što je uradila.

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
  • 2026 © - vesti online