Utorak 11. 3. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
3
Sreda 03.09.2014.
11:50
V. Tasić - Vesti A

Vendi: Piletina me ne zanima

Vesna Vukelić Vendi (42) kaže da joj se redovno udvaraju mlađi muškarci, ali ona ih ni ne gleda. Kako tvrdi, nikada u životu nije bila sa muškarcem koji je mlađi od nje i ne može da se načudi ženama koje se udaju za momke mlađe i po 15 godina.

Mlađe ne gleda: Vesna Vukelić Vendi

- Meni je to strašno. Ja ni kao klinka nisam mogla da se zabavljam s vršnjacima jer su mi bili nezreli. Svaki muškarac sa kojim sam bila morao je da bude stariji od mene. Sa emancipacijom žena pojavio se taj trend da se zabavljaju i udaju za mlađe muškare. Po tom modelu, i naše žene, gladne mladosti, počele su da jure - piletinu. Misle, ako muškarci mogu da budu sa mladim devojkama, mogu i one ne shvatajući da to nije prirodno. To je čist defekt, glupost, nedostatak dostojanstva - smatra Vendi i dodaje da se veze starija žena i mlađi muškarac uglavnom završavaju krahom.


- Najstrašnije je što poznate žene ponosno pokazuju koliko su uspele u životu zato što imaju mlađe frajere. A posle se bune i kukaju kako im se mediji petljaju u život i pišu o raskidima.

Vendi: Posle Šešelja svi su smešni

POVEZANE VESTI

Sreda 03.09.2014. 12:04
KOME JE ONA BITNA ? NE RAZUMEM ...
Sreda 03.09.2014. 17:54
Да неће Пинк и "Вендија" да запосли као водитељку као Синди....Ко зна, како је кренуло......одосмо сви у 3 пм........!!!
Petak 05.09.2014. 08:19
Pa kad žena voli samo ribu, samo male šarane...
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
vaga24. 9. - 23. 10.
Imate dobro idejno rešenje, ali neko pokušava da ogranici vasu ulogu i uticaj na dalji tok poslovnog dogovora. Nemojte dozvoliti, da se nesporazum negativno odražava na vasu koncentraciju ili da vas neko "ulovi" u svoju zamku. Važno je da se nalazite u pozitivnom okruženju. Pažljivije birajte društvo za grad.
DNEVNI HOROSKOP
devica24. 8. - 23. 9.
Neko ne razume vaše ideje i to počinje da se odražava na nivo poslovno-finansijske saradnje. Morate imati dovoljno razumevanja za svoju okolinu, stoga izbegavajte varijantu kažnjavanja ili destruktivno ponašanje. Između vas i voljene osobe neke stvari ostaju nedorečene, razmislite dobro o nastavku svađe.
DNEVNI HOROSKOP
blizanci22. 5. - 21. 6.
Delujete optimistično i očekujete pozitivne odgovore. Međutim, trenutna situacija na poslovnoj sceni ne zavisi prvenstveno od vaše volje ili uticaja. Pravilno procenite redosled poteza i nemojte dozvoliti da vas neko preduhiti. Važno je da pažljivije birate reči koje izgovarate pred svojim partnerom koji je nervozan.
  • 2025 © - vesti online