Utorak 8. 4. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
1
Subota 16.06.2012.
08:53
Press A

Marina Tadić: Plašim se za život

Marina Tadić svakodnevno dobija preteće poruke i mejlove od izvesnog Vladimira P. iz Beograda, koji je opsednut njom.

Manijak želi da Marini Tadić stavi ogrlicu za pse i da je šeta

- Želim da ti stavim ogrlicu za pse, da te šetam, a zatim da te nateram da pojedeš tu ogrlicu dok si obešena za noge - samo je deo jedne od poruka koje je dobila.


Kako piše beogradski "Pres", Vladimir je pre nekoliko meseci kontaktirao s Marinom preko Fejsbuka, a zatim je saznao i broj njenog telefona.


- Predstavio joj se kao Grk koji je otvorio klub u Beogradu i pozvao je na sastanak da bi dogovorili nastup. Ona je ubrzo shvatila o čemu je reč i poslala mu poruku da ne želi taj angažman. Nakon toga usledile su ozbiljne pretnje, a Marina je slučaj prijavila policiji - kaže izvor blizak pevačici.


Naše informacije potvrdila je i Tadićeva i priznala nam da živi u strahu jer joj je Vladimir najavio da će se uskoro "lično upoznati".


- Mislila sam da pojedine koleginice izmišljaju ovakve stvari da bi dobile prostor u novinama, ali sada kad se to i meni desilo, ne znam šta da radim. Plašim se, naročito zato što u poslednjim porukama najavljuje da ćemo se uskoro sresti - rekla je pevačica za "Pres".

POVEZANE VESTI

Subota 16.06.2012. 08:55
Previše provokativne...
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
ribe20. 2. - 20. 3.
Imate utisak, da neko ogranicava vaše poslovne mogućnosti ili da vam nameće određena pravila ponašanja. Dobro razmislite na koji način treba da se izborite za bolju poslovnu poziciju, nemojte potcenjivati nečiju ulogu. U emotivnom smislu nije vam dozvoljeno baš sve i nemojte preterivati.
  • 2025 © - vesti online