Nedelja 15. 3. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
4
Utorak 14.02.2012.
04:15
V. T. - Vesti A

Boban Rajović - humanitarac iz sopstvenog džepa

Boban Rajović (40) našao se na udaru medijski prozivki nakon što je otkazao nastup na humanitarnom koncertu u selu Ratkovo. On je ćutao ne želeći da se pravda, ali je na kraju ipak odlučio da javno progovori o razlozima nedolaska.

GORAK UKUS: Boban Rajović

- Bio sam raspoložen da pomognem akciju za bebe, ali sam od tog koncerta odustao kada sam shvatio neke stvari. Ratkovo je malo selo i ne bi moglo da se skupi više od 300 ljudi na koncertu, a ulaznica je koštala oko dva evra.

Kad se odbiju troškovi organizatora, za bebe ne bi ostalo ni 300 evra - kaže Rajović i tvrdi da je organizatore obavestio da neće doći dve nedelje pre nastupa.


- Lepo sam izračunao da je bolje da u fond za pomoć bebama uplatim 500 evra, nego da u Ratkovo vučem ceo bend kako bismo sakupili 200-300 evra.

Organizator mi je ispostavio račun troškova koje je imao od 210 evra i odmah sam mu poslao novac- kaže Boban i dodaje da će ubuduće pomagati, ali na drugačiji način.
 

- Ostao mi je gorak ukus posle svega. Uvek sam pomagao, ali nisam hteo da se hvalim. Pomagaću i ubuduće, ali lično konkretnim ljudima i konkretnim akcijama. Lakše mi je da iz džepa izvadim novac i uplatim na nečiji račun, nego da budem deo nekih maglovitih priča u kojima mi računica nije jasna.

 
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
  • 2026 © - vesti online