Utorak 13. 1. 2026.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
2
Ponedeljak 05.12.2011.
18:55
E. V. A

Nata sanja ulogu u pozorištu

Nataša Bekvalac (31) tvrdi da je multi-talentovana i posle epizodne uloge u seriji "Žene sa Dedinja" sada bi da se okuša i u teatru. Kako kaže, detinjstvo je provela u pozorištu i gledala velikane našeg glumišta kako se spremaju za uloge, kao da je to dovoljno da bi postala uspešna glumica.

- Znam da kao pevačica kod mnogih ljudi stvaram predrasude i da pozorišna publika ima averziju prema ženama sa estrade, ali baš bih volela da mi pruže priliku u pozorištu. Volela bih da mi ukažu poverenje i da ih razuverim. Postoji nekoliko književnih likova koje obožavam i koje bih mogla na svoj način oživim - kaže Nataša.

Može i na "daske koje život znače": Nataša Bekvalac

Posle brojnih avantura nakon razvoda sa Danilom Ikodinovićem, novosadska pevačica kaže da sada nema vremena za ljubav.


- Pored tri posla koje radim i ćerke moj život je toliko ispunjen da ne znam kako bi, sve i da hoću, našla vremena za emotivan odnos koji zateva vreme, trud, pažnju i ljubav.

POVEZANE VESTI

Ponedeljak 05.12.2011. 21:43
Ona je napravila pozoriste od svog privatnog zivota i u njemu je uvek u glavnoj ulozi...koliko ja vidim...
Utorak 06.12.2011. 14:18
Nataša Bekvalac (31) tvrdi da je multi-talentovana hahahhhahahahhahaha Usta moja hvalite me...
VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
DNEVNI HOROSKOP
ovan21. 3. - 20. 4.
Susret ili rasprava sa jednom osobom na vas počinje da deluje zamorno. Osećate blagu rezignaciju, jer poslovni događaji ne idu u željenom pravcu. Ipak, nemojte dozvoliti da u vama prevlada nesigurnost i depresivno raspoloženje. Prijaće vam susret sa jednom bliskom ili dragom osobom, koja donosi vesti.
DNEVNI HOROSKOP
škorpija24. 10. - 22. 11.
Nečije namere ne zvuče dovoljno iskreno, stoga pažljivije analizirajte osobu koja plasira neobičnu priču. Kada situaciju na poslovnoj sceni posmatrate sa različitih aspekata, biće vam jasnije na koji način treba da rešavate svoje dileme. Komentari koje čujete od bliske osobe deluju pozitivno na vaše samopouzdanje.
  • 2026 © - vesti online