Sreda 19. 3. 2025.
Beograd
160
  • Novi Sad
    170
  • Niš
    140
  • Kikinda
    160
  • Kraljevo
    150
  • Kruševac
    150
  • Leskovac
    150
  • Loznica
    140
  • Negotin
    190
  • Ruma
    170
  • Sjenica
    120
  • Vranje
    130
  • Vršac
    140
  • Zlatibor
    140
  • Zrenjanin
    170
0
Subota 06.06.2015.
02:30
telegraf.rs A

Evo o kome mašta vaša devojka za vreme seksa, a niste vi!

Ako je verovati istraživanjima, nešto manje od polovine žena dok vodi ljubav sa svojim partnerom razmišlja o drugom muškarcu. Ali, znate li o kome tačno?

fineartphotographysite.com
Njega ljubi, a zamišlja kako bi bilo sa onim...

Skoro 47 odsto dama priznalo je da im se barem ponekad desi, da dok vode ljubav sa svojim mužem ili dečkom, fantaziraju da je s njima u krevetu neki drugi muškarac. I to je, verovali ili ne, uglavnom kolega s posla, a najčešće šef!

Istini za volju, ni muškarci nisu operisani od maštanja o drugim ženama dok su u "akciji" sa svojom partnerkom, ali ipak u nešto manjoj meri. Za njih je, takođe, predmet žudnje neka zanosna koleginica, ali ređe je u pitanju ona koja im je nadređena. Međutim, ono što iznenađuje je da je u stvarnosti svoje fantazije o osobi s posla realizovalo čak 26 odsto žena, a samo 22 odsto muškaraca.

Žene sveukupno mnogo više maštaju o seksu od pripadnika jačeg pola, a i jedni i drugi to najčešće rade kada upoznaju neku novu osobu koja im se dopada. U glavi vrte svaki mogući scenario i pozu, nadajući se da će jednog dana to i ostvariti.

Nažalost, 38 odsto dama se razočara posle prvog seksa s novim muškarcem, jer on neće ispuniti očekivanja iz snova, dok samo 32 odsto momaka bude tužno što se devojka o kojoj su maštali baš i nije pokazala na delu.

Prisećanje seksa sa starim partnerom ili fantaziranje o nekom novom dok ste u krevetu sa partnerom je za čak 15 odsto pripadnika oba pola način da prevaziđu nesuglasice u spavaćoj sobi, pokazala je studija proizvođača seks-igračaka LoveHoney.

Da prva ljubav zaborava nema, dokaz je to što mnogi u trenucima dokolice fantaziraju o osobi s kojom su izgubili nevinost, a skoro 30 odsto zaista je ponovo spavalo s prvim partnerom, pa čak i ako od raskida prošle godine.

POVEZANE VESTI

VIDEO VESTI
ŠTAMPANO IZDANJE
DOBITNIK
Sigma Pešić (59)
GUBITNIK
Sonja Biserko (71)
DNEVNI HOROSKOP
lav22. 6. - 23. 8.
Neko ima dobre namere, dogovor sa jednom osobom čini vam se da obećava zajedničku korist ili poslovno-finansijski dobitak. Zadržite samopouzdanje i optimistizam, ponekad je "prvi utisak" od presudnog značaja za dalji tok poslovnih događaja. Osoba koja privlači vašu pažnju deluje nedodirljivo.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
DNEVNI HOROSKOP
rak22. 6. - 22. 7.
Ukoliko želite dobro da razrešite poslovni nesporazum sa jednom osobom, budite dovoljno efikasni i odlučni. Preduhitrite saradnike koji računaju na vašu neinformisanost o poslovnim prilikama. Važno je da jasno definisete svoje ciljeve. Imate utisak da vaš ljubavni život lagano stagnira i da nije interesantan.
  • 2025 © - vesti online