170
9
Nedelja 29.06.2014.
17:40 >> 20:22h
Čudesne "lale", nesrećni "sombrerosi"! Holandija je treći četvrtfinalista SP pošto je u triler susretu savladala Meksiko 2:1. Meksikanci su do 88. minuta imali prednost koju im je doneo Đovani Dos Santos u 48, ali je prvo Vesli Snajder bombom u 88. minutu izjednačio, da bi u četvrtom minutu sudijske nadoknade Jan Klas Huntelar iz penala doneo veliko slavlje "lalama". Tragičar susreta je iskusni Rafael Markez, koji je neopreznim startom napravio jedanaesterac nad Robenom, iz koga je napadač Šalkea postigao pogodak.
Nedelja 29.06.2014.20:05
одлична текма.... иако не подносим холанђане, морам да признам да играју леп фудбал, а робен игра турнир свог живота... мада је само први старт над њим, пред крај полувремена био чист пенал... Мексиканци су се прерано повукли, и нису имали шансе.. Како год - ВИВА МЕКСИКО !!!
Sombrerosi su dobro odigrali, ali ne moze se kod 1:0 igrati bunker i tako cekati kraj utakmice.lale su zagrizle i jakim presingom dosli do pobede.steta navijao sam za meksiko.
Nedelja 29.06.2014.20:13
Popizdio sam! Nevjerovatnan peh Meksikanaca. Holandski sreckovici uz pomoc sudije idu nezasluzeno dalje. Svirati onakav penal u 94-oj minuti to je kradja otimacina.
Nedelja 29.06.2014.21:03
Ne svira se onakav penal (koji nije ni postojao), u nadoknadi. Navijao sam za Mexiko. Lale nevolim odkad su nas smlatili. Ubili bi u coveku i poslednji gram dostojanstva.Takva su nacija. Dok njihova (nacija ) i nepostiji?! Malo su se POMESALI! Ko ih ....!
Ponedeljak 30.06.2014.03:37
ja sam Robena voleo kao fudbalera, a sad ga mrzim; folirant! sudija je naseo, a nadam se da ce mu to neko od njemu pretpostavljenih "nabiti na nos".
Ponedeljak 30.06.2014.06:56
Treba da reaguje FIFA, teatralna gluma i provokacija penala, po cemu je Roben vec stekao reputaciju, treba da budu jednom vec ozbiljno kaznjeni. Suarezovo ujedanje nema tako lose posledice za fudbala, poput Robena, koga neki slave kao heroja i sportistu. Fuj, lopov je opet nagradjen!
Ponedeljak 30.06.2014.11:43
pokvaren covek je on. a onaj koji ujeda protivnika u sportu je malouman; nedoradjen, umobolan, ... beše onda i jedan bokser kao sada L. Suarez.
Ponedeljak 30.06.2014.11:53
a sad nadjem ovo na "www. blic.rs": "Moram da se izvinim, jer sam simulirao. Ponekad očekujete da će te biti udareni, ali jednostavno nije trebalo to da radim. Baš je glupo", rekao je Roben za holandsku televiziju NOS. http://sport.blic.rs/brazil-2014/vesti/185504/Neocekivano-od-Robena-Izvinjavam-se-glupo-sam-simulirao-penal

Komentari na ovom sajtu su odgovornost autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije Vesti online.

Svi komentari prolaze moderaciju pre nego što će biti objavljeni na sajtu Vesti online.

Redakcija Vesti online zadržava pravo da komentar ne objavi ili objavi i naknadno izbriše, bez obaveze pojašnjenja autoru komentara za razloge neobjavljivanja ili brisanja.

Komentari koji sadrže govor mržnje ili nasilje, pretnje ili vulgarnosti, koji podstiču diskriminaciju na bilo kojoj osnovi i izražavaju netrpeljivost, koji ne odgovaraju temi vesti na koju se komentariše, neće biti objavljeni.