170
5
Sreda 25.07.2012.
23:31
Kiparsk AEL-om iz Limasola odigrao je bez golova u Linfildu čime je izborio duel sa Partizanom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a šokantan prolaz ostvario je Dinamo koji je u Zagrebu pobedio bugarski Ludogorec sa 3:2 golom u 98. minutu.
Četvrtak 26.07.2012.02:02
Greška. Dinamo je dao gol u 98. minutu iako je nadoknada bila 5 minuta.
Četvrtak 26.07.2012.08:27
Baš će Vatikan da se zamajava sa fudbalom.Ko je kriv Bugarima,kada su odugovlačili i izležavali po terenu,a nisu igrali fudbal.
Četvrtak 26.07.2012.04:03
Dinamo je poklonio Lionu pobjedu prošle godine, pa je red da se Platini oduži. Hrvati namještaju utakmice u Njemačkoj, pa će sudija dobiti dobru premiju na kladionici. Trebalo bi razmisliti o pokretanju kupa van organizacije UEFA, npr. "Kup pravoslavnih zemalja Sveti Georgije". Od kako su Steaua i Zvezda uzele kup UEFA se brine da prođu samo poslušni klubovi, spremni da puste utakmice bogatima, uz utješnu nagradu u novcu. A i sudije su postali profesionalci, koji dobro zarađuju.
Četvrtak 26.07.2012.15:21
ja sam hrvat i bit cu realan,dinamo je lose igrao a sad,2. gol bugara je bio cista ruka i nije trebao vrijedit,nakon 2.gola bugari su se poceli bacat,valjat,simulirat,odugovlacit vrijeme,kad je sudija dao 5.minutu nadoknade,tamo su jos vise odugovlacili(3-4 zuta kartona u tom roku za bugare) i normalno da je sudijja vidio i pustio da se jos igra,svaki normalan bi to ucionio,bugari su dobili sto su zasluzili

Komentari na ovom sajtu su odgovornost autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije Vesti online.

Svi komentari prolaze moderaciju pre nego što će biti objavljeni na sajtu Vesti online.

Redakcija Vesti online zadržava pravo da komentar ne objavi ili objavi i naknadno izbriše, bez obaveze pojašnjenja autoru komentara za razloge neobjavljivanja ili brisanja.

Komentari koji sadrže govor mržnje ili nasilje, pretnje ili vulgarnosti, koji podstiču diskriminaciju na bilo kojoj osnovi i izražavaju netrpeljivost, koji ne odgovaraju temi vesti na koju se komentariše, neće biti objavljeni.